Studio Moonlight, Animacje komputerowe 2D/3D i grafika komputerowa

Agencja reklamowa specjalizująca się w dziedzinach animacji i grafiki komputerowej.

Jako wykonawcy animacji komputerowych dążymy do kreowania przemyślanych, skutecznych i awangardowych projektów. Wierzymy, że dobrze przemyślana kampania o wiele skuteczniej oddziałuje w komunikacji wizualnej. Łącząc nowe technologie dopasowujemy je do potrzeb indywidualnego projektu.

Wykorzystujemy umiejętności i wiedzę w produkcji między innymi: postprodukcji materiału filmowego, efektów specjalnych, animacji komputerowych 2D, 3D, motion graphic, wizualizacji reklamowych, produktowych, pack shotów, spotów reklamowych, billboardów sponsorskich, intro i outro, animacji instruktażowych.

Zdalni wykonawcy animacji komputerowych.

Każdy klient jest dla nas ważny. Obsługujemy małych i dużych klientów z całej Polski.
Nasze Studio animacji zlokalizowane jest na podkarpaciu.
Rzeszów to nasze miasto, ale zdalnie jesteśmy w stanie stworzyć projekt reklamy dla klienta na drugim końcu Polski, co już wielokrotnie udowadnialiśmy.

Animacje komputerowe to nowoczesny i niezwykle pożądany sposób reklamy w dobie Internetu. Za pomocą materiału video nie wszystko da się pokazać, ale już tworząc animowany spot reklamowy ogranicza nas tylko wyobraźnia. Ciągle szkolimy się podnosząc swoją kreatywność, aby zaskoczyć pomysłami i jak najlepiej zrozumieć i pomóc w rozpromowaniu i dotarciu klientowi do jak najszerszego grona odbiorców. Zaczynając od conceptu, tworzymy scenariusze współpracując na każdym kroku razem z klientami, aby było tak jak to sobie dokładnie wymarzyli. Również na etapie realizacji materiału podpowiedzi i sugestie klienta są dla nas najważniejsze.

Jaka jest cena animacji komputerowej?

Koszty animacji ustalamy indywidualnie do każdego projektu, bo każda animacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Na ostateczną cenę kosztów produkcji animacji składa się wiele czynników: nasze ciągłe pogłębianie wiedzy w tej dziedzinie, koszty legalnego oprogramowania do produkcji i postprodukcji grafiki 2d i 3d oraz animacji. Ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest czas renderingu danego projektu oraz oczywiście czas trwania animacji komputerowej/spotu reklamowego.