O nas- Studio Moonlight, Animacje komputerowe 2D/3D i grafika komputerowa

Studio kreatywne specjalizujące się w dziedzinach animacji i grafiki komputerowej.

Jako wykonawcy animacji komputerowych dążymy do kreowania przemyślanych, skutecznych i awangardowych projektów. Wierzymy, że dobrze przemyślana kampania o wiele skuteczniej oddziałuje w komunikacji wizualnej. Łącząc nowe technologie dopasowujemy je na potrzeby indywidualnego projektu

Wykorzystujemy umiejętności i wiedzę w produkcji między innymi: postprodukcji materiału filmowego, efektów specjalnych, animacji komputerowych 2D, 3D, motion graphic, wizualizacje reklamowe, produktowe, pack shoty, spoty reklamowe.

Każdy klient jest dla nas ważny. Obsługujemy małych i dużych klientów z całej Polski.
Nasze Studio animacji zlokalizowane jest na podkarpaciu.
Rzeszów to nasze miasto, ale zdalnie jesteśmy w stanie stworzyć projekt reklamy dla klienta na drugim końcu Polski, co już wielokrotnie udowadnialiśmy.
Koszty animacji ustalamy indywidualnie do każdego projektu, bo każda animacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Animacje komputerowe to nowoczesny i niezwykle pożądany sposób reklamy w dobie Internetu. Za pomocą materiału video nie wszystko da się pokazać, ale już tworząc animowany spot ogranicza nas tylko wyobraźnia. Ciągle szkolimy się podnosząc swoją kreatywność, aby zaskoczyć pomysłami i jak najlepiej zrozumieć i pomóc w rozpromowaniu i dotarciu klientowi do jak najszerszego grona odbiorców. Zaczynając od conceptu, tworzymy scenariusze współpracując na każdym kroku razem z klientami, aby było tak jak to sobie dokładnie wymarzyli. Również na etapie realizacji materiału podpowiedzi i sugestie klienta są dla nas najważniejsze.